Kategoria: Dla transportu

Nowe lub edytowane strony:

 • Sprawdź kontener online w DCT Gdańsk - dctgdansk.pl »

  Sprawdź kontener online w DCT Gdańsk - dctgdansk.pl

  DCT to znany na całym świecie terminal kontenerowy na bałtyku, w Gdańsku. DCT obsługuje polski import, eksport, tranzyt oraz tranzyt morski. Port jest swoistą bramą dla obrotu skonteneryzowanego w Europie Środkowo-Wschodniej. Ze względu na duże zainteresowanie, na stronie internetowej jest możliwość sprawdzenia kontenera online, bez wychodzenia z domu, wystarczy wpisać jego numer. Odwiedź stronę DCT Gdańsk i sprawdź jakie jeszcze udogodnienia oferowane są partnerom.

  Data dodania: 07 08 2017 · informacje o stronie »
 • As-car wypożyczalnia samochodów - ascar-rent.pl »

  As-car wypożyczalnia samochodów - ascar-rent.pl

  Firma As-car z siedzibą w Gdańsku, to działająca na terenie Trójmiasta wypożyczalnia samochodów. Oferujemy usługi wynajmu aut z możliwością dostarczenia samochodu pod wybrany adres. Auta oferowane przez firmę As-car to kilkanaście samochodów osobowych o zróżnicowanej klasie standardu, wszystkie przygotowane pod względem bezpieczeństwa i wygody do najbardziej wymagających tras. Jeżeli potrzebujesz wynająć auto zgłoś się do nas po przez formularz kontaktowy na stronie internetowej wypożyczalni lub zadzwoń.

  Data dodania: 22 02 2017 · informacje o stronie »
 • Seba-Trans.pl - Usługi HDS »

  Seba-Trans.pl - Usługi HDS

  Seba-Trans to firma świadcząca usługi transportowe na terenie całej Polski. Działamy 24 godziny na dobę. Oferujemy: - transport kontenerów - transport HDS - przeprowadzki firm - usługi dźwigowe HDS - wynajem HDS - usługi transportowe - montaż słupów, konstrukcji stalowych, latarni, reklam, ekranów dźwiękochłonnych i innych; Bierzemy pełną odpowiedzialność za przewożony towar. Każdego klienta traktujemy z szacunkiem i powagą, a do jego mienia podchodzimy z troską. Liczy się dla nas Twój czas - z nami dojedziesz wszędzie bez opóźnień. Zapraszamy także na nasz blog znajdujący się na stronie www. seba-trans. pl, gdzie znaleźć można najnowsze informacje na temat transportu! Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 13 11 2016 · informacje o stronie »
 • LINCOR - lokalizacja GPS, monitorowanie GPS »

  LINCOR - lokalizacja GPS, monitorowanie GPS

  LINCOR jest producentem urządzeń do telemetrii GPS GPRS CAN eCall. Istniejemy od 2004 roku nieprzerwanie wprowadzając nowatorskie rozwiązania. W roku 2012 wprowadziliśmy na rynek jedno z najmniejszych urządzeń na rynku za  cenę  poniżej 100 EUR. Urządzenia służą do wspomagania zarządzania i monitorowania pojazdów. Jesteśmy  także  producentem i integratorem systemów informatycznych. Naszą dewizą jest jakość. Posiadamy  swoje  biuro projektowe. Nasza oferta obejmuje zarówno dostawę produktów typowych jak również systemów elektronicznych i informatycznych pod indywidualne potrzeby Użytkowników.

  Data dodania: 21 10 2016 · informacje o stronie »
 • Transport drogowy - ocs.pl »

  Transport drogowy - ocs.pl

  Firma transportu drogowego o wymiarze międzynarodowym realizuje usługi transportowe dla firm w kontrolowanej temperaturze lub w stanie zamrożonym. Transport drogowy realizowany może być samochodami o dużym tonażu, samochodami typu chłodnia lub izoterma do 900 kilogramów. Transport drogowy dla firm wykonywany może być w zakresie temperatur: +15 °C + 25 °C, w stanie schłodzonym +2 °C +8 °C lub zamrożonym od 0 °C do -18 °C. Realizujemy transport specjalistyczny z zachowaniem zimnego łańcucha dostaw lub w stanie głębokiego zamrożenia w temperaturze od - 65°C do - 85°C. Zaspokajamy potrzeby transportowe dla firm w kraju jak i wspólnocie Unii Europejskiej. Międzynarodowy transport drogowy realizujemy luzem lub w specjalistycznych opakowaniach do transportu. Zapewniamy odpowiednie opakowania do transportu dla każdej przesyłki realizowanej przez firmę OCS. Transport drobnicowy może być również realizowany na euro paletach zarówno w kraju jak i za granicą. Realizując transport specjalistyczny zapewniamy również transport dedykowany dla przesyłek wymagających stałej kontrolowanej temperatury. Zaspokajając potrzeby województwa mazowieckiego realizujemy transport dedykowany lodów, mrożonek, mrożonych soków oraz innych produktów wrażliwych na zmiany temperatury.

  Data dodania: 03 10 2016 · informacje o stronie »
 • Polecamy Przewozy do Holandii - needer.pl »

  Polecamy Przewozy do Holandii - needer.pl

  Posiadasz możliwość skorzystania z oferty firmy, która zajmuje się przewozem osób do Holandii z pomorskiego i zachodniopomorskiego codziennie. Ponadto zamawiając busy do Holandii będziesz odebrany i dowieziony z adresu pod adres. Oferujemy uniwersalne samochody typu – busy – specjalnie dostosowane do przewozu pasażerów na tak długich odcinkach z Polski do Holandii. Jeśli jesteś zainteresowany tego rodzaju przewozami, masz możliwość znalezienia w sieci naszej firmy, zamówienia transportu i dotarcia do celu praktycznie pod sam adres gdzie sobie życzysz. Zapraszamy na naszą stronę, aby zamówić transport osób do Holandii – region Pomorza i zachodniopomorskiego województwa naszego kraju.

  Data dodania: 03 10 2016 · informacje o stronie »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Dla transportu