Kategoria: Spedycja

Nowe lub edytowane strony:

 • Spedycja międzynarodowa - www.makro-service.com.pl »

  Spedycja międzynarodowa - www.makro-service.com.pl

  Firma Makro Service działa na rynku od 1996 roku. Zajmujemy się profesjonalną obsługą spedycyjną i celną. Nasz doświadczony zespół oraz współpraca z agentami z całego Świata zapewnią najwyższą jakość usług. Działamy w zakresie transportu morskiego, lotniczego, drogowego i kolejowego. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie przewozu rożnego typu przesyłek lub odprawy celnej? Czekamy na Twoje pytania już dziś!

  Data dodania: 20 04 2017 · informacje o stronie »
 • impet.biz - Magazyn przeładunkowy woj. podkarpackie »

  impet.biz - Magazyn przeładunkowy woj. podkarpackie

  Magazynowanie i transport to główne usługi oferowane przez firmę IMPET. Również spedycja zagraniczna i krajowa, głównie spedycja Niemcy, Czechy ale także inne kraje. IMPET Czermin 61 39-304 Czermin Firma transportowa, która rozwijając swoje skrzydła obecnie oferuje swoim klientom także magazyn przeładunkowy. Oferując transport drobnicowy towarów w tym również transport Mołdawia, Ukraina, Rumunia, Czechy, Niemcy, Węgry, Macednia, Grecja, Bułgaria to idealne rozwiązanie dla osób chcących zredukować koszta transportu do i z tych krajów. Wystarczy powierzyć towar na magazyn a następnie w celu optymalizacji, jako drobnica realizujemy całopojazdowy transport ładunków do wybranych krajów.

  Data dodania: 06 12 2016 · informacje o stronie »
 • Transport ciężarowy -mw-spedition.com »

  Transport ciężarowy -mw-spedition.com

  Firma spedycyjna M&W oferuje usługi transportu ciężarowego na terenie całej Polski oraz w ruchu międzynarodowym. Obszar działania obejmuje: Eksport: Transport z Polski do Niemiec Transport z Polski do Holandii Transport z Polski do Belgii Transport z Polski do Czech Transport z Polski do Włoch Transport z Polski do Francji Transport z Polski do Szwecji Import: Transport do Polski z Niemiec Transport do Polski z Holandii Transport do Polski z Belgii Transport do Polski z Czech Transport do Polski z Włoch Transport do Polski z Francji Transport do Polski ze Szwecji M&W Spedycja od lat obsługuje wiele znanych i cenionych firm z całej Polski oraz z państw Unii Europejskiej. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dostosowaliśmy naszą flotę transportową ściśle do przewozów artykułów przemysłowych (rzeczy, chemii gospodarczej, paneli słonecznych, stali, części samochodowych, mebli. Transport całopojazdowy do 24t wykonujemy zarówno na terenie Polski, jak też za granicą. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z naszym konsultantem bądź wyślij formularz zapytań znajdujący się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 10 2016 · informacje o stronie »
 • MultiCargo.pl transport spedycja logistyka »

  MultiCargo.pl transport spedycja logistyka

  MultiCargo to prężnie rozwijająca się firma transportowa nastawiona na tworzenie nowych standardów w danej gałęzi biznesu. Realizujemy transporty na terenie całego świata lotnicze drogowe jak również w relacjach morskich. Nasza miła kompetentna oraz nastawiona na optymalizację Państwa kosztów załoga jest pod telefonem do Państwa dyspozycji 24/7

  Data dodania: 03 09 2015 · informacje o stronie »
 • F.T.U.H Max Trans - transport i spedycja - maxtrans.com.pl »

  F.T.U.H Max Trans - transport i spedycja - maxtrans.com.pl

  Oferujemy naszym klientom transport krajowy ładunków. Do usług m. in. plandeki oraz auta z windą. Wyjątkowy zespół spedytorów i opanowana ekipa kierowców to trzon firmy Przeważnie przewozimy powierzone nam towary organizując transport do Austrii ale nasza specjalizacja to transport Węgry. Wykwalifikowany personel to nasz wyznacznik. Reasumując – oferujemy ogólnie rozumiany transport międzynarodowy oraz spedycja. Nasze pojazdy są zawsze gotowe tak aby powierzany towar mógł przemieszczać się bezpiecznie. Ponadto mamy ciągłą łączność GSM i lokalizację GPS, dzięki którym możemy obserwować w danej chwili przebieg zleceń. Spełniamy normy emisji spalin EURO 3 oraz EURO5 więc dbamy o zgodę z naturą. Ponadto spedycja zbudowana na wieloletniej wiedzy. Polecamy szczerze - posiadamy profesjonalne usługi z zakresu branży transport i spedycja. MaxTrans to także wynajem samochodów dostawczych czyli usługi najmu, po angielsku nazywane Rent a Car. Posiadamy m. in. samochody dostawcze i inne. W stałej ofercie opcjonalnie sól drogowa.

  Data dodania: 25 09 2014 · informacje o stronie »
 • Spedycja w Warszawie - TRANS-TOK.com.pl »

  Spedycja w Warszawie - TRANS-TOK.com.pl

  Firma Trans-Tok Logistics jest polskim operatorem logistycznym, specjalizującym się w świadczeniu kompleksowych usług obejmujących magazynowanie, transport (w tym również transport ładunków niebezpiecznych) oraz spedycję. Firma posiada dwudziestoletnie doświadczenie w branży logistycznej, dzięki czemu świadczy w pełni profesjonalne usługi. W ramach swojej szerokiej oferty proponujemy usługę logistyki kontraktowej, czyli długofalowej współpracy, obejmującej kontrolę i nadzór nad całym łańcuchem dostaw. Firma Trans-Tok Logistics funkcjonuje w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2008, dzięki czemu klienci mogą czuć się z nami pewnie.

  Data dodania: 08 05 2014 · informacje o stronie »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Spedycja