Kategoria: Transport osobowy

Nowe lub edytowane strony:

 • As-car wypożyczalnia samochodów - ascar-rent.pl »

  As-car wypożyczalnia samochodów - ascar-rent.pl

  Firma As-car z siedzibą w Gdańsku, to działająca na terenie Trójmiasta wypożyczalnia samochodów. Oferujemy usługi wynajmu aut z możliwością dostarczenia samochodu pod wybrany adres. Auta oferowane przez firmę As-car to kilkanaście samochodów osobowych o zróżnicowanej klasie standardu, wszystkie przygotowane pod względem bezpieczeństwa i wygody do najbardziej wymagających tras. Jeżeli potrzebujesz wynająć auto zgłoś się do nas po przez formularz kontaktowy na stronie internetowej wypożyczalni lub zadzwoń.

  Data dodania: 22 02 2017 · informacje o stronie »
 • Busy z Podkarpacia do Niemiec - ibus.com.pl »

  Busy z Podkarpacia do Niemiec - ibus.com.pl

  Od konkurencji różni nas przede wszystkim bycie na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Oznacza to nie tylko nowoczesne busy, standardowo zawierające wszelkie udogodnienia na miarę XXI wieku: radio, regulowane fotele, gniazda wysokiego napięcia, klimatyzację, telewizor, WiFi. Nie mniej istotną rzeczą jest nasza witryna w sieci, umożliwiająca zarezerwowanie i opłacenie biletu online, bez potrzeby wykonywania telefonów bądź wychodzenia z domu. Ponadto w planach mamy opublikować aplikację mobilną oraz ulokować w naszych samochodach nadajnik GPS i udostępniać współrzędne w trybie rzeczywistym, co pozwoli znajomym w każdej chwili sprawdzić, gdzie na trasie znajdują się pasażerowie.

  Data dodania: 03 10 2016 · informacje o stronie »
 • Polecamy Przewozy do Holandii - needer.pl »

  Polecamy Przewozy do Holandii - needer.pl

  Posiadasz możliwość skorzystania z oferty firmy, która zajmuje się przewozem osób do Holandii z pomorskiego i zachodniopomorskiego codziennie. Ponadto zamawiając busy do Holandii będziesz odebrany i dowieziony z adresu pod adres. Oferujemy uniwersalne samochody typu – busy – specjalnie dostosowane do przewozu pasażerów na tak długich odcinkach z Polski do Holandii. Jeśli jesteś zainteresowany tego rodzaju przewozami, masz możliwość znalezienia w sieci naszej firmy, zamówienia transportu i dotarcia do celu praktycznie pod sam adres gdzie sobie życzysz. Zapraszamy na naszą stronę, aby zamówić transport osób do Holandii – region Pomorza i zachodniopomorskiego województwa naszego kraju.

  Data dodania: 03 10 2016 · informacje o stronie »
 • Busy Polska Niemcy - monek.eu »

  Busy Polska Niemcy - monek.eu

  Busy Polska Niemcy najbezpieczniej w europie, Busy Lublin Niemcy najlepiej w województwie. Busy Frankfurt Mannheim doskonale i precyzyjne jak to niemcy. Przewóz osób Polska Niemcy bezpiecznie jak z szoferem. Transport Polska Niemcy twój bagarz będzie cały Funkcjonujemy na rynku od 1991 roku. Od podstaw obecności specjalizujemy się w przewozie osób do Niemiec pod wskazany adres. Wyróżniamy się solidnością, uczciwością i punktualnością. Posiadamy LICENCJĘ na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego osób, a dodatkowo Licencja kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób.

  Data dodania: 03 10 2016 · informacje o stronie »
 • Przewóz osób do Niemiec, Belgii i Holandii - krix-bus.pl »

  Przewóz osób do Niemiec, Belgii i Holandii - krix-bus.pl

  Firma KRIX-BUS Krzysztof Wyszyński z Augustowa ( woj. Podlaskie ) świadczy usługi przewozu osób i rzeczy z Polski do środkowych Niemiec, północnej Belgii i całej Holandii Zabieramy z pod domu i zawozimy pod dom - „door-to-door”. Nasze nowe auta wyposażone są dodatkowo w DVD do projekcji filmów, a w standardzie znajduje się klimatyzacja strefowa nad pasażerem do samodzielnej regulacji. Kierowcy zawsze w obsadzie 2-osobowej, a każdy pasażer podróżujący z Nami podlega ubezpieczeniu NNW w czasie podróży. Trasa każdego przejazdu jest ustalona indywidualnie ponieważ odbieramy klienta z miejsca zamieszkania i dowozimy pod wskazany adres. Obsługujemy w kraju województwa: podlaskie z Zambrowem, Łomżą i Suwałkami, warmińsko-mazurskie z Olsztynem i Ełkiem, część mazowieckiego z Warszawą, Ostrowią Maz. i Ostrołęką, część kujawsko-pomorskiego z Toruniem i Bydgoszczą, wielkopolskie z Poznaniem. Wyjeżdżamy z Polski z Augustowa o godz. 12. 00: - w środę; - w czwartek;(od kwietnia do października) - w sobotę ; Wyjeżdżamy z Holandii, Belgii i Niemiec: - w czwartek popołudniu; - w piątek popołudniu (od kwietnia do października) - w niedzielę w południe; Paczki : od 30 euro / 120 zł (koszt paczki uzależniony jest od jej wielkości).

  Data dodania: 03 10 2016 · informacje o stronie »
 • transkrak.pl - Busy Kraków »

  transkrak.pl - Busy Kraków

  Firma TRANS KRAK Busy Kraków, posiada przyjemność zaprezentować Państwu usługi przewozowe w Krakowie używając floty przyszłościowych autobusów, busów czy vanów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, praktyce zdobywanej latami, naszemu zaangażowaniu, a ponadto zaufaniu kontrahentów dostarczamy Państwu kompleksowe usługi przewozu ludzi w Krakowie. Potwierdzeniem kwalifikacji w przewozie osób są posiadane przez moją firmę licencje: krajowa i międzynarodowa oraz certyfikat kompetencji zawodowych dlatego oferujemy wynajem busów na terenie państwie i wszystkich krajów Europy.

  Data dodania: 23 06 2016 · informacje o stronie »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Transport osobowy