Kategoria: Transport towarów

Nowe lub edytowane strony:

 • Spedycja międzynarodowa - www.makro-service.com.pl »

  Spedycja międzynarodowa - www.makro-service.com.pl

  Firma Makro Service działa na rynku od 1996 roku. Zajmujemy się profesjonalną obsługą spedycyjną i celną. Nasz doświadczony zespół oraz współpraca z agentami z całego Świata zapewnią najwyższą jakość usług. Działamy w zakresie transportu morskiego, lotniczego, drogowego i kolejowego. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie przewozu rożnego typu przesyłek lub odprawy celnej? Czekamy na Twoje pytania już dziś!

  Data dodania: 20 04 2017 · informacje o stronie »
 • impet.biz - Magazyn przeładunkowy woj. podkarpackie »

  impet.biz - Magazyn przeładunkowy woj. podkarpackie

  Magazynowanie i transport to główne usługi oferowane przez firmę IMPET. Również spedycja zagraniczna i krajowa, głównie spedycja Niemcy, Czechy ale także inne kraje. IMPET Czermin 61 39-304 Czermin Firma transportowa, która rozwijając swoje skrzydła obecnie oferuje swoim klientom także magazyn przeładunkowy. Oferując transport drobnicowy towarów w tym również transport Mołdawia, Ukraina, Rumunia, Czechy, Niemcy, Węgry, Macednia, Grecja, Bułgaria to idealne rozwiązanie dla osób chcących zredukować koszta transportu do i z tych krajów. Wystarczy powierzyć towar na magazyn a następnie w celu optymalizacji, jako drobnica realizujemy całopojazdowy transport ładunków do wybranych krajów.

  Data dodania: 06 12 2016 · informacje o stronie »
 • Seba-Trans.pl - Usługi HDS »

  Seba-Trans.pl - Usługi HDS

  Seba-Trans to firma świadcząca usługi transportowe na terenie całej Polski. Działamy 24 godziny na dobę. Oferujemy: - transport kontenerów - transport HDS - przeprowadzki firm - usługi dźwigowe HDS - wynajem HDS - usługi transportowe - montaż słupów, konstrukcji stalowych, latarni, reklam, ekranów dźwiękochłonnych i innych; Bierzemy pełną odpowiedzialność za przewożony towar. Każdego klienta traktujemy z szacunkiem i powagą, a do jego mienia podchodzimy z troską. Liczy się dla nas Twój czas - z nami dojedziesz wszędzie bez opóźnień. Zapraszamy także na nasz blog znajdujący się na stronie www. seba-trans. pl, gdzie znaleźć można najnowsze informacje na temat transportu! Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 13 11 2016 · informacje o stronie »
 • Transport zwierząt za granicę - pet-taxi.eu »

  Transport zwierząt za granicę - pet-taxi.eu

  Transportujemy zwierzęta domowe z i do Polski. Transportujemy również zwierzęta na terenie Unii Europejskiej, do i ze wschodniej Europy, Chin. Transport odbywa się tylko drogą lądową za pomocą samochodów dostawczych. Zwierzęta są przewożone w specjalnie przygotowanych samochodach. Transport odbywa się przez doświadczonego pracownika, który w trakcie zapewnia wyżywienie oraz zaspokojenie potrzeb fizjologicznych.

  Data dodania: 11 10 2016 · informacje o stronie »
 • Transport drogowy - ocs.pl »

  Transport drogowy - ocs.pl

  Firma transportu drogowego o wymiarze międzynarodowym realizuje usługi transportowe dla firm w kontrolowanej temperaturze lub w stanie zamrożonym. Transport drogowy realizowany może być samochodami o dużym tonażu, samochodami typu chłodnia lub izoterma do 900 kilogramów. Transport drogowy dla firm wykonywany może być w zakresie temperatur: +15 °C + 25 °C, w stanie schłodzonym +2 °C +8 °C lub zamrożonym od 0 °C do -18 °C. Realizujemy transport specjalistyczny z zachowaniem zimnego łańcucha dostaw lub w stanie głębokiego zamrożenia w temperaturze od - 65°C do - 85°C. Zaspokajamy potrzeby transportowe dla firm w kraju jak i wspólnocie Unii Europejskiej. Międzynarodowy transport drogowy realizujemy luzem lub w specjalistycznych opakowaniach do transportu. Zapewniamy odpowiednie opakowania do transportu dla każdej przesyłki realizowanej przez firmę OCS. Transport drobnicowy może być również realizowany na euro paletach zarówno w kraju jak i za granicą. Realizując transport specjalistyczny zapewniamy również transport dedykowany dla przesyłek wymagających stałej kontrolowanej temperatury. Zaspokajając potrzeby województwa mazowieckiego realizujemy transport dedykowany lodów, mrożonek, mrożonych soków oraz innych produktów wrażliwych na zmiany temperatury.

  Data dodania: 03 10 2016 · informacje o stronie »
 • Transport ciężarowy -mw-spedition.com »

  Transport ciężarowy -mw-spedition.com

  Firma spedycyjna M&W oferuje usługi transportu ciężarowego na terenie całej Polski oraz w ruchu międzynarodowym. Obszar działania obejmuje: Eksport: Transport z Polski do Niemiec Transport z Polski do Holandii Transport z Polski do Belgii Transport z Polski do Czech Transport z Polski do Włoch Transport z Polski do Francji Transport z Polski do Szwecji Import: Transport do Polski z Niemiec Transport do Polski z Holandii Transport do Polski z Belgii Transport do Polski z Czech Transport do Polski z Włoch Transport do Polski z Francji Transport do Polski ze Szwecji M&W Spedycja od lat obsługuje wiele znanych i cenionych firm z całej Polski oraz z państw Unii Europejskiej. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dostosowaliśmy naszą flotę transportową ściśle do przewozów artykułów przemysłowych (rzeczy, chemii gospodarczej, paneli słonecznych, stali, części samochodowych, mebli. Transport całopojazdowy do 24t wykonujemy zarówno na terenie Polski, jak też za granicą. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z naszym konsultantem bądź wyślij formularz zapytań znajdujący się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 10 2016 · informacje o stronie »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Transport towarów